Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Strona główna > Kontakt > Wolontariusze > 2011 r.

Wolontariusze długoterminowi 2011 r.

Supported by the program Youth In Action


Alicia Martin

Wolontariuszka z Sheffield w Wielkiej Brytanii. Chętnie, choć nie bez trudności, uczy się języka polskiego. Jest zakochana w polskiej kuchni.

Mathilde Leman

Wolontariuszka z Francji. Lubię muzykę – słuchać i grać na skrzypcach, pianinie, akordeonie czy flecie. Chciałabym podróżować, aby poznawać różnych ludzi i kultury. Chciałabym nauczyć się języków obcych, aby móc rozmawiać z osobami,  które poznaję. Mam też nadzieję dowiedzieć się więcej o sobie i być może odkryć nowe powołanie (studiowałam fizykę i zarządzanie produkcją).

 


Anja de Cunto W jej żyłach płynie mieszanka krwi środkowoeuropejskiej i tej z dalekiego południa Włoch. Uwielbia:  zwierzęta, przebywanie na świeżym powietrzu, historię, politykę, podróże, czytanie książek. Jej największą miłością jest jednak Unia Europejska  i chciałaby się poświęcić jej studiowaniu.

Adrien van de Walle

‘Ch'ti guy’ uzależnoniony od języków obcych i w swojej czapki, w której czasem nawet sypia. Uwielbia: naturę, granie muzyki na wszystkim co znajdzie pod ręką i odrobinę sport. Szczególnie lubi pomagać innym bez powodu!


Courtney Williams

Pochodzi z Walii. Miłośniczka spędzania czasu na wolnym powietrzu, zauroczona mazurskimi krajobrazami. Jak sama mówi " najlepsze podczas pobytu w Rodowie jest to, że mogę poznac tylu ludzi z całej Europy i wiele się od nich nauczyć".

Linda Massino

Pochodzi z Berlina. Lubię podróżować i poznawać ludzi z różnych państw.


 

Inne lata:

2012 2010 2009