Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player


International Picnic Country

Projekt nasz jest przedsięwzięciem zorientowanym na integrację młodzieży, która kontaktuje się ze sobą od bardzo długiego czasu, ale jak dotąd drogą mailową. Nasza współpraca wiele lat temu została nawiązana przez kontakty miast partnerskich Mrągowa.

Chcemy spotkać się w Mrągowie i wyznaczyliśmy datę spotkania tak, aby móc przyłączyć się ze swoim programem i pomysłami do organizacji wielkiej i medialnej letniej imprezy Mrągowa jaką jest Piknik Country. Nasz udział będzie polegał na przygotowaniu wystąpienie międzynarodowego – happeningu cyrkowo – muzycznego. Przez kilka dni będziemy się intensywnie przygotowywać do tego działania, po czym weźmiemy aktywny udział w pikniku i koncertach na mieście. Ponieważ pasją nas wszystkich jest również sport, naszej wymianie towarzyszyć też będzie bardzo duża liczba aktywności sportowych: mamy możliwości zorganizowania pojedynków w grze w siatkę, kosza, meczów piłki nożnej i turniejów tenisa stołowego.

Wszyscy partnerzy pilnie przygotowują się już do tej wymiany a przykładem tego jest wspólnie wypracowany harmonogram i program spotkania w lipcu / sierpniu.

Dzięki naszej wymianie wzbogacimy się o wiedzę o innych kulturach, zdobędziemy cenne doświadczenie organizacyjne oraz przeżyjemy niesamowitą przygodę. Skorzystają także grupy przez nas goszczone oraz młodzież z Sorkwit (małej gminy w naszym powiecie), mieszkańcy Mrągowa oraz podniesiemy jakość organizowanego przez nasze miasto Pikniku Country.


Projekt odbył się w ramach Programu MŁODZIEŻ.